tanet
26 اسفند 1401 - 12:51

معرفی سامانه سازمان بازرسی برای ثبت شکایات مردم از دستگاه‌های خدمت رسان در ایام نوروز

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به کلیه دستگاه‌های خدمت‌رسان در ایام نوروز هشدار داد و از راه اندازی سامانه و نحوه ارسال و پیگیری شکایت و هر نوع گله‌مندی از عملکرد دستگاه‌های خدمت‌رسانی در نوروز ۱۴۰۲ خبرداد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس ذبیح الله خدایی رئیس سازمان بازرسی گل کشور از تشکیل کارگروه تخصصی نظارت و بازرسی بر عملکرد دستگاههای خدمت رسان در ایام نوروز خبر داد و گفت همچنین در این ایام با بازدیدهای سرزده و موردی به دستگاه ها همچون دستگاه هایی در حوزه های بهداشتی فرودگاهها پایانه های حمل و نقل و همچنین دستگاه هایی که نظارت دارند بر قیمت‌ها و مبارزه با گرانفروشی عملکرد این ها را بررسی کنند. نقاط ضعف و قوت و شناسایی بکنند.

وی ادامه داد: طبیعتاً دستگاه هایی که در انجام وظایف خود کوتاهی داشته باشند و در خدمت مردم نباشند و یا به خوبی وظیفه شان عمل نکنند، نتیجه به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار کرد: چناچه مردم از عملکرد دستگاه‌های خدمت‌رسان شکایت یا گله‌مندی داشته باشند می‌توانند حضوری به بازرسان ما در سراسر کشور اعلام کنند و یا از طریق سامانه ۱۳۶.ir مراجعه به سازمان بازرسی اعلام کنند.

خدائیان با تاکید بر اینکه شکایت ثبت شده از سوی مردم به جدیت پیگیری و نتیجه آن به شخصه گزارش دهنده اعلام خواهد شد گفت در صورتی که سهل انگاری و کوتاهی از سوی مسئولان صورت گرفته با مسئولین مربوطه برخورد لازم و قانونی می شود. 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1097479